Oficjalna strona Gminy Miastkowo
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
zdjecie

Wsparcie przedsiębiorczości na obszarze Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia ,,Sąsiedzi’’ w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

28/07/2016
- Rozwój działalności gospodarczej
- Zakładanie działalności  gospodarczej
- Kto może skorzystać z pomocy?
- Katalog kosztów na operacje w zakresie wsparcia przedsiębiorczości
zdjecie

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Miastkowo

15/07/2016

Gmina Miastkowo informuje, że przedsięwzięcie pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Miastkowo” jest dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego pod nazwą „Gospodarowanie odpadami innymi niż komunalne, Część II – Usuwanie wyrobów zawierających azbest” oraz ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowisk...

zdjecie

UWAGA!!!

12/07/2016
W dniu 14 lipca 2016r. (czwartek) z powodu usuwania awarii na Stacji Uzdatniania Wody w Miastkowie w godz. od 8.00 do 15.00 w miejscowościach korzystających z wody z sieci wodociągowej Miastkowo tj. Korytki Leśne, Rybaki, Czartoria i Miastkowo - oprócz nieruchomości, do których dostarczana jest woda z sieci Łuby-Kiertany nie będzie wody.
 
Przepraszamy za utrudnienia.
zdjecie

Uwaga! Ucz się i baw razem z nami. Zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych przez GOK

30/06/2016
Jeszcze w lipcu ruszamy z cyklem bezpłatnych warsztatów, na które zapraszamy dzieci i młodzież z naszej gminy, i tak:
- warsztaty rzeźbienia w glinie poprowadzi Pan Paweł Olszewski;
- warsztaty wokalne z Panią Joanną Zalewską;
- warsztaty plastyczne i rękodzielnicze Panie: Iwona Grygorowicz; Jadwiga Korytkowska;
- warsztaty z arteterapii (praca na emocjach i uczuciach)- terapia ruchem, terapia przez t...
zdjecie

Powiadomienia SMS w Gminie Miastkowo

29/06/2016
Jeżeli chcesz, żeby nie ominęła Cię ważna informacja, ogłoszenie czy komunikat od sołtysa, wójta czy też osoby do tego upoważnionej zapisz się do powiadomień SMS. W każdej chwili możesz się wypisać. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Nie rozsyłamy reklam i ofert.
zdjecie

Konsultacje społeczne w GOKu

28/06/2016
Konsultacje społeczne z Panem Dzielnicowym Zbigniewem Zięba, dotyczące mapy zagrożeń na terenie Gminy Miastkowo odbędą się w dniu 29 czerwca 2016r od godz. 14.00 w sali za pocztą, w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. Serdecznie zapraszamy.
zdjecie

Miastkowskie klimaty- co nam w duszy gra [ZDJECIA, WIDEO]

22/06/2016
Wartościowe spędzanie wolnego czasu to przede wszystkim rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. W życiu obok codziennych obowiązków, nauki, pracy, życia rodzinnego, znajdujemy czas na to nasze „małe coś”- coś co daje nam radość, podnosi nasze morale- są to zainteresowania, które staramy się rozwijać, poprzez: naukę gry na instrumentach, różne formy tańca, śpiew czy karate. Zainteresowania niejedn...
zdjecie

Mammobus w Twojej miejscowości. Pamiętaj latem o swoim zdrowiu!

21/06/2016
Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich –  dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.
zdjecie

List prezesa KRUS

17/06/2016
Szanowni Rolnicy, Drogie Dzieci, za kilka dni koniec roku szkolnego i wyczekiwane przez dzieci letnie wakacje. Część z nich wyjedzie na obozy, kolonie, turnusy rehabilitacyjne. Jednak wiele dzieci z terenów wiejskich pozostanie w gospodarstwie swoich rodziców, mających w tym okresie szczególnie dużo pracy. Z jej sezonowym nasileniem wzrasta niestety ryzyko wypadków.
zdjecie

Zmiana taryf za wodę

16/06/2016
Informujemy, iż od dnia 1 lipca 2016r. w Gminie Miastkowo będą obowiązywały nowe ceny i stawki opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę, tj.:
a. cena za 1 m3 wody 2,60 zł + VAT,
b. stawka opłaty abonamentowej 2,55 zł + VAT.
 
Taryfy opłat zostały zatwierdzone na okres 1 roku, tj. od 01.07.2016r. do 30.06.2017r.