Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady

Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Genowefy Dąbrowskiej

05/12/2018

 

Nie często się zdarza, aby tradycyjnie śpiewane „sto lat”, z racji chwili modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście.”

Tak właśnie było 1 grudnia 2018 roku, kiedy jubileusz swoich setnych urodzin obchodziła Pani Genowefa Dąbrowska.

Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii Gminy Miastkowo.

Z okazji swych setnych urodzin Pani Genowefa przyjęła wielu gości z życzeniami kolejnych lat życia w zdrowiu. Z życzeniami przybył również Wójt Gminy Miastkowo Kazimierz Górski wraz z Kierownikiem USC Katarzyną Ciecierską i Skarbnikiem Gminy Bożeną Wilk.

Jubilatka otrzymała listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego i Wojewody Podlaskiego - Bohdana Paszkowskiego.

Należy podkreślić, iż jubileusz 100 urodzin przypadł w roku 100 jubileuszu Niepodległej Polski, a więc droga życia Pani Genowefy przebiegała w latach trudnych i ciężkich. Mimo tych doświadczeń i problemów zdrowotnych Pani Genowefa do dziś zachowała pogodę ducha.
 Jest ciepłą i uśmiechniętą osobą otoczoną szczególną troską i ciepłem rodzinnym. Zasłużyła sobie na szacunek i uznanie wielu osób, a wszelkie trudy i troski Pan Bóg wynagradza jej długim życiem w rodzinie.

Pani Genowefa Dąbrowska w swoim długim życiu doczekała się trójki dzieci, dziesięcioro wnuków i  dziesięcioro prawnuków.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Genowefie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.

 

Wójt Gminy Miastkowo

Kazimierz Górski