Rada Gminy Sesje Online

III Sesja Rady Gminy




Harmonogram sesji:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Informacja o protokole z poprzedniej sesji .
  3. Informacja Wójta Gminy z działalności między sesjami oraz realizacja uchwał Rady Gminy podjętych na poprzedniej sesji.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miastkowo na lata 2019 - 2024.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy Miastkowo na rok 2019.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2018 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości i zasad przyznawania diet radnym.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu sesji Rady Gminy na 2019 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych Komisji Rady gminy
  11. Interpelacje i zapytania radnych.
  12. Wolne wnioski. 

Obecność radnych na sesji:

  1. Bąkowski Rafał
  2. Brzostek Marek
  3. Brzostek Teresa
  4. Ciecierski Andrzej
  5. Grużewski Paweł
  6. Iwaniak Łukasz
  7. Kamienowski Sławomir
  8. Klimek Tomasz
  9. Lachowski Sławomir
  10. Pawelczyk Danuta
  11. Przychodzień Jan
  12. Rupacz Henryk
  13. Wilk Bożena
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Zaremba Patrycja

Głosowania


Przyjęcie porządku obrad.

Za
 100%
Przeciw
 0%
Wstrzymali się
 0%
Głosowanie imienne:
ZaPrzeciwWstrzymali się
  1. Brzostek Teresa
  2. Kamienowski Sławomir
  3. Pawelczyk Danuta
  4. Bąkowski Rafał
  5. Ciecierski Andrzej
  6. Zajączkowska Danuta
  7. Lachowski Sławomir
  8. Zaremba Patrycja
  9. Rupacz Henryk
  10. Przychodzień Jan
  11. Brzostek Marek
  12. Grużewski Paweł
  13. Klimek Tomasz
  14. Wilk Bożena
  15. Iwaniak Łukasz

      Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miastkowo na lata 2019 - 2024.

      Za
       100%
      Przeciw
       0%
      Wstrzymali się
       0%
      Głosowanie imienne:
      ZaPrzeciwWstrzymali się
      1. Brzostek Teresa
      2. Kamienowski Sławomir
      3. Pawelczyk Danuta
      4. Przychodzień Jan
      5. Brzostek Marek
      6. Grużewski Paweł
      7. Klimek Tomasz
      8. Wilk Bożena
      9. Zaremba Patrycja
      10. Lachowski Sławomir
      11. Iwaniak Łukasz
      12. Rupacz Henryk
      13. Zajączkowska Danuta
      14. Ciecierski Andrzej
      15. Bąkowski Rafał

          Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu gminy Miastkowo na rok 2019.

          Za
           100%
          Przeciw
           0%
          Wstrzymali się
           0%
          Głosowanie imienne:
          ZaPrzeciwWstrzymali się
          1. Brzostek Teresa
          2. Kamienowski Sławomir
          3. Pawelczyk Danuta
          4. Ciecierski Andrzej
          5. Zajączkowska Danuta
          6. Klimek Tomasz
          7. Grużewski Paweł
          8. Iwaniak Łukasz
          9. Wilk Bożena
          10. Lachowski Sławomir
          11. Przychodzień Jan
          12. Brzostek Marek
          13. Zaremba Patrycja
          14. Bąkowski Rafał
          15. Rupacz Henryk

              Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2018 rok.

              Za
               100%
              Przeciw
               0%
              Wstrzymali się
               0%
              Głosowanie imienne:
              ZaPrzeciwWstrzymali się
              1. Brzostek Teresa
              2. Kamienowski Sławomir
              3. Pawelczyk Danuta
              4. Bąkowski Rafał
              5. Ciecierski Andrzej
              6. Zajączkowska Danuta
              7. Lachowski Sławomir
              8. Wilk Bożena
              9. Przychodzień Jan
              10. Brzostek Marek
              11. Iwaniak Łukasz
              12. Grużewski Paweł
              13. Klimek Tomasz
              14. Zaremba Patrycja
              15. Rupacz Henryk

                  Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości i zasad przyznawania diet radnym.

                  Za
                   80%
                  Przeciw
                   6.7%
                  Wstrzymali się
                   13.3%
                  Głosowanie imienne:
                  ZaPrzeciwWstrzymali się
                  1. Brzostek Teresa
                  2. Kamienowski Sławomir
                  3. Ciecierski Andrzej
                  4. Pawelczyk Danuta
                  5. Lachowski Sławomir
                  6. Brzostek Marek
                  7. Przychodzień Jan
                  8. Wilk Bożena
                  9. Zajączkowska Danuta
                  10. Grużewski Paweł
                  11. Zaremba Patrycja
                  12. Rupacz Henryk
                  1. Iwaniak Łukasz
                  1. Bąkowski Rafał
                  2. Klimek Tomasz

                  Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu sesji Rady Gminy na 2019 rok.

                  Za
                   100%
                  Przeciw
                   0%
                  Wstrzymali się
                   0%
                  Głosowanie imienne:
                  ZaPrzeciwWstrzymali się
                  1. Brzostek Teresa
                  2. Kamienowski Sławomir
                  3. Pawelczyk Danuta
                  4. Rupacz Henryk
                  5. Zaremba Patrycja
                  6. Lachowski Sławomir
                  7. Wilk Bożena
                  8. Ciecierski Andrzej
                  9. Bąkowski Rafał
                  10. Przychodzień Jan
                  11. Brzostek Marek
                  12. Grużewski Paweł
                  13. Iwaniak Łukasz
                  14. Klimek Tomasz
                  15. Zajączkowska Danuta

                      Wprowadzenie do porządku obrad punktu podjęcia uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych Komisji Rady Gminy na 2019 r.

                      Za
                       100%
                      Przeciw
                       0%
                      Wstrzymali się
                       0%
                      Głosowanie imienne:
                      ZaPrzeciwWstrzymali się
                      1. Brzostek Teresa
                      2. Pawelczyk Danuta
                      3. Iwaniak Łukasz
                      4. Zajączkowska Danuta
                      5. Rupacz Henryk
                      6. Przychodzień Jan
                      7. Brzostek Marek
                      8. Grużewski Paweł
                      9. Klimek Tomasz
                      10. Wilk Bożena
                      11. Zaremba Patrycja
                      12. Kamienowski Sławomir
                      13. Bąkowski Rafał
                      14. Ciecierski Andrzej
                      15. Lachowski Sławomir

                          Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy stałych Komisji Rady gminy

                          Za
                           100%
                          Przeciw
                           0%
                          Wstrzymali się
                           0%
                          Głosowanie imienne:
                          ZaPrzeciwWstrzymali się
                          1. Brzostek Teresa
                          2. Przychodzień Jan
                          3. Brzostek Marek
                          4. Klimek Tomasz
                          5. Rupacz Henryk
                          6. Ciecierski Andrzej
                          7. Pawelczyk Danuta
                          8. Kamienowski Sławomir
                          9. Grużewski Paweł
                          10. Iwaniak Łukasz
                          11. Wilk Bożena
                          12. Zaremba Patrycja
                          13. Lachowski Sławomir
                          14. Zajączkowska Danuta
                          15. Bąkowski Rafał
                              Wyświetleń: 590