Rada Gminy Sesje Online

V Sesja Rady Gminy




Harmonogram sesji:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Informacja o protokole z poprzedniej sesji .
  3. Informacja Wójta Gminy z działalności między sesjami oraz realizacja uchwał Rady Gminy podjętych na poprzedniej sesji.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Miastkowo na lata 2019 - 2025.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu dostarczania wody na terenie Gminy Miastkowo.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miastkowo.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć nauczycieli oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5.
  11. Informacja z realizacji uchwały o nabywaniu, zbywaniu i obciążaniu nieruchomości oraz ich wydzierżawianiu lub wynajmowaniu na czas dłuższy niż 3 lata lub na czas nieoznaczony za 2018 r.
  12. Ocena zasobów pomocy społecznej za rok 2018.
  13. Sprawozdanie z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej za 2018 r. oraz potrzeby w zakresie pomocy społecznej na 2019 r.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wolne wnioski.

Obecność radnych na sesji:

  1. Bąkowski Rafał
  2. Brzostek Marek
  3. Brzostek Teresa
  4. Ciecierski Andrzej
  5. Grużewski Paweł
  6. Iwaniak Łukasz
  7. Kamienowski Sławomir
  8. Klimek Tomasz
  9. Lachowski Sławomir
  10. Pawelczyk Danuta
  11. Przychodzień Jan
  12. Rupacz Henryk
  13. Wilk Bożena
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Zaremba Patrycja

Głosowania


Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Miastkowo na lata 2019 - 2025

Za
 100%
Przeciw
 0%
Wstrzymali się
 0%
Głosowanie imienne:
ZaPrzeciwWstrzymali się
  1. Bąkowski Rafał
  2. Brzostek Marek
  3. Brzostek Teresa
  4. Ciecierski Andrzej
  5. Grużewski Paweł
  6. Iwaniak Łukasz
  7. Kamienowski Sławomir
  8. Klimek Tomasz
  9. Lachowski Sławomir
  10. Pawelczyk Danuta
  11. Przychodzień Jan
  12. Rupacz Henryk
  13. Wilk Bożena
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Zaremba Patrycja

      Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.

      Za
       100%
      Przeciw
       0%
      Wstrzymali się
       0%
      Głosowanie imienne:
      ZaPrzeciwWstrzymali się
      1. Bąkowski Rafał
      2. Brzostek Marek
      3. Brzostek Teresa
      4. Ciecierski Andrzej
      5. Grużewski Paweł
      6. Iwaniak Łukasz
      7. Kamienowski Sławomir
      8. Klimek Tomasz
      9. Lachowski Sławomir
      10. Pawelczyk Danuta
      11. Przychodzień Jan
      12. Rupacz Henryk
      13. Wilk Bożena
      14. Zajączkowska Danuta
      15. Zaremba Patrycja

          Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu dostarczania wody na terenie Gminy Miastkowo.

          Za
           93.3%
          Przeciw
           0%
          Wstrzymali się
           6.7%
          Głosowanie imienne:
          ZaPrzeciwWstrzymali się
          1. Bąkowski Rafał
          2. Brzostek Marek
          3. Brzostek Teresa
          4. Ciecierski Andrzej
          5. Grużewski Paweł
          6. Kamienowski Sławomir
          7. Klimek Tomasz
          8. Lachowski Sławomir
          9. Pawelczyk Danuta
          10. Przychodzień Jan
          11. Rupacz Henryk
          12. Wilk Bożena
          13. Zajączkowska Danuta
          14. Zaremba Patrycja
            1. Iwaniak Łukasz

            Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miastkowo.

            Za
             100%
            Przeciw
             0%
            Wstrzymali się
             0%
            Głosowanie imienne:
            ZaPrzeciwWstrzymali się
            1. Bąkowski Rafał
            2. Brzostek Marek
            3. Brzostek Teresa
            4. Ciecierski Andrzej
            5. Grużewski Paweł
            6. Iwaniak Łukasz
            7. Kamienowski Sławomir
            8. Klimek Tomasz
            9. Lachowski Sławomir
            10. Pawelczyk Danuta
            11. Przychodzień Jan
            12. Rupacz Henryk
            13. Wilk Bożena
            14. Zajączkowska Danuta
            15. Zaremba Patrycja

                Podjęcie uchwały w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru zajęć nauczycieli oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.

                Za
                 100%
                Przeciw
                 0%
                Wstrzymali się
                 0%
                Głosowanie imienne:
                ZaPrzeciwWstrzymali się
                1. Bąkowski Rafał
                2. Brzostek Marek
                3. Brzostek Teresa
                4. Ciecierski Andrzej
                5. Grużewski Paweł
                6. Iwaniak Łukasz
                7. Kamienowski Sławomir
                8. Klimek Tomasz
                9. Lachowski Sławomir
                10. Pawelczyk Danuta
                11. Przychodzień Jan
                12. Rupacz Henryk
                13. Wilk Bożena
                14. Zajączkowska Danuta
                15. Zaremba Patrycja

                    Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5.

                    Za
                     100%
                    Przeciw
                     0%
                    Wstrzymali się
                     0%
                    Głosowanie imienne:
                    ZaPrzeciwWstrzymali się
                    1. Bąkowski Rafał
                    2. Brzostek Marek
                    3. Brzostek Teresa
                    4. Ciecierski Andrzej
                    5. Grużewski Paweł
                    6. Iwaniak Łukasz
                    7. Kamienowski Sławomir
                    8. Klimek Tomasz
                    9. Lachowski Sławomir
                    10. Pawelczyk Danuta
                    11. Przychodzień Jan
                    12. Rupacz Henryk
                    13. Wilk Bożena
                    14. Zajączkowska Danuta
                    15. Zaremba Patrycja
                        Wyświetleń: 319