Wybory i referenda Wybory Samorządowe 2018

Informacja o składach Obwodowych Komisji Wyborczych


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 1 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10

  1. Renata Piaścik - Przewodnicząca  Komisji
  2. Emilia Wilk - Z-ca Przewodniczącego
  3. Marzena Białobrzewska - członek
  4. Sylwia Ciecierska - członek
  5. Kamil Nadrowski - członek
  6. Sylwia Olbryś - członek
  7. Radosław Romański - członek
  8. Dominika Tomaszewska - członek
  9. Michał Wiśniewski - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 1 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10

  1. Małgorzata Kuczyńska - Przewodnicząca Komisji
  2. Monika Bednarczyk - Z-ca Przewodniczącego
  3. Mirosław Brodowski - członek
  4. Małgorzata Janewicz - członek
  5. Teresa Ewa Jankowska - członek
  6. Iwona Olbryś - członek
  7. Mariusz Przychodzień - członek
  8. Magda Pupek - członek
  9. Daniel Ustaszewski - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 2 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10

  1. Grzegorz Ciecierski - Przewodniczący  Komisji
  2. Beata Pisarska - Z-ca Przewodniczącego
  3. Karol Wojciech Bućko - członek
  4. Rafał Ciecierski - członek
  5. Izabela Karpińska - członek
  6. Barbara Lubiejewska - członek
  7. Anna Romańska - członek
  8. Agnieszka Samsel - członek
  9. Marek Sierzputowski - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 2 w MIASTKOWIE
Szkoła Podstawowa ul. Łomżyńska 10

  1. Anna Wronka - Przewodnicząca  Komisji
  2. Edyta Bielacka - Z-ca Przewodniczącego
  3. Honorata Brodowska - członek
  4. Katarzyna Chojnowska - członek
  5. Arkadiusz Górski - członek
  6. Paulina Karolina Kozioł - członek
  7. Teresa Łojko - członek
  8. Agnieszka Święcka - członek
  9. Patryk Ustaszewski - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 3 w MIASTKOWIE
Świetlica Wiejska ul. Łomżyńska 32A

  1. Barbara Nadrowska - Przewodnicząca  Komisji
  2. Irena Piotrowska - Z-ca Przewodniczącego
  3. Wojciech Bałazy - członek
  4. Agnieszka Gałązka - członek
  5. Grzegorz Kowalczyk - członek
  6. Halina Kuczyńska - członek
  7. Krystyna Łojko - członek
  8. Bożena Romanik - członek
  9. Paweł Ustaszewski - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 3 w MIASTKOWIE
Świetlica Wiejska ul. Łomżyńska 32A

  1. Anna Wiśniewska - Przewodnicząca  Komisji
  2. Katarzyna Kuczyńska - Z-ca Przewodniczącego
  3. Iwona Brzostek - członek
  4. Krzysztof Gałązka - członek
  5. Aldona Kisielnicka - członek
  6. Monika Nasiadko - członek
  7. Bożena Przychodzień - członek
  8. Maria Małgorzata Sierzputowska - członek
  9. Anna Żyłka - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Przeprowadzenia Głosowania
NR 4 w RYDZEWIE
Szkoła Podstawowa ul. Mazurska 22

  1. Arkadiusz Romański - Przewodniczący  Komisji
  2. Kamil Chajęcki - Z-ca Przewodniczącego
  3. Krystyna Gerwatowska - członek
  4. Anna Gortych - członek
  5. Katarzyna Janus - członek
  6. Angelika Kruczyk - członek
  7. Jolanta Marcińczyk - członek
  8. Anna Ustaszewska - członek
  9. Katarzyna Ustaszewska - członek

 


OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA
Ustalenia Wyników Głosowania
NR 4 w RYDZEWIE
Szkoła Podstawowa ul. Mazurska 22

  1. Iwona Wiktorzak - Przewodnicząca  Komisji
  2. Wioleta Anna Kulikowska - Z-ca Przewodniczącego
  3. Damian Brodowski - członek
  4. Mateusz Czartoryski - członek
  5. Barbara Romańska - członek
  6. Magdalena Romańska - członek
  7. Anna Rupacz - członek
  8. Monika Śniadowska - członek
  9. Karolina Ustaszewska - członek

Wprowadził(a) :Marcin Łuba2018-10-16 15:05
Zatwierdził(a) :Marcin Łuba2018-10-16 15:05
pokaż rejestr zmian
 
Wyświetleń: 315