Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
OK
Sobota, 25 listopada 2017 roku :: Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Dziś pogoda:
niebo
aktualna : +9,65 °C
temp.max.: 7 °C
temp.min.: 5 °C
wiatr: 18 km/h
więcej o pogodzie
Oficjalny serwis Gminy Miastkowo
szukaj w serwisie:

geoportal

Aktualności


Uwaga! Ucz się i baw razem z nami. Zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych przez GOK

[ 30-06-2016 ]
zdjecia
Jeszcze w lipcu ruszamy z cyklem bezpłatnych warsztatów, na które zapraszamy dzieci i młodzież z naszej gminy, i tak:
- warsztaty rzeźbienia w glinie poprowadzi Pan Paweł Olszewski;
- warsztaty wokalne z Panią Joanną Zalewską;
- warsztaty plastyczne i rękodzielnicze Panie: Iwona Grygorowicz; Jadwiga Korytkowska;
- warsztaty z arteterapii (praca na emocjach i uczuciach)- terapia ruchem, terapia przez teatr, muzykoterapia, biblioterapia, drama, zabawy integracyjne-Pani Jadwiga Korytkowska.


Powiadomienia SMS w Gminie Miastkowo

[ 29-06-2016 ]
zdjecia
Jeżeli chcesz, żeby nie ominęła Cię ważna informacja, ogłoszenie czy komunikat od sołtysa, wójta czy też osoby do tego upoważnionej zapisz się do powiadomień SMS. W każdej chwili możesz się wypisać. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Nie rozsyłamy reklam i ofert.


Konsultacje społeczne w GOKu

[ 28-06-2016 ]
zdjecia
Konsultacje społeczne z Panem Dzielnicowym Zbigniewem Zięba, dotyczące mapy zagrożeń na terenie Gminy Miastkowo odbędą się w dniu 29 czerwca 2016r od godz. 14.00 w sali za pocztą, w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. Serdecznie zapraszamy.


Miastkowskie klimaty- co nam w duszy gra [ZDJECIA, WIDEO]

[ 22-06-2016 ]
zdjecia
Wartościowe spędzanie wolnego czasu to przede wszystkim rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. W życiu obok codziennych obowiązków, nauki, pracy, życia rodzinnego, znajdujemy czas na to nasze „małe coś”- coś co daje nam radość, podnosi nasze morale- są to zainteresowania, które staramy się rozwijać, poprzez: naukę gry na instrumentach, różne formy tańca, śpiew czy karate. Zainteresowania niejednokrotnie rozwijają nie tylko naszą duchowość, podnoszą naszą inteligencję, ale również poprawiają naszą sprawność ruchową, motorykę dzieci, kreatywność itp. Na zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Miastkowie imprezie środowiskowej „Miastkowskie klimaty-co nam w duszy gra” w dniu 19 czerwca 2016r od godz. 15.30 prezentowali się uczestnicy zajęć organizowanych przez GOK (około 190 dzieci i młodzieży; 30 osób dorosłych uczestniczy w zajęciach) jak również uczniowie Szkoły Podstawowej w Miastkowie zgodnie z harmonogramem prezentacji:


Mammobus w Twojej miejscowości. Pamiętaj latem o swoim zdrowiu!

[ 21-06-2016 ]
zdjecia
Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich –  dwóch projekcji każdej piersi. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju – wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.


List prezesa KRUS

[ 17-06-2016 ]
zdjecia
Szanowni Rolnicy, Drogie Dzieci, za kilka dni koniec roku szkolnego i wyczekiwane przez dzieci letnie wakacje. Część z nich wyjedzie na obozy, kolonie, turnusy rehabilitacyjne. Jednak wiele dzieci z terenów wiejskich pozostanie w gospodarstwie swoich rodziców, mających w tym okresie szczególnie dużo pracy. Z jej sezonowym nasileniem wzrasta niestety ryzyko wypadków.


Zmiana taryf za wodę

[ 16-06-2016 ]
zdjecia
Informujemy, iż od dnia 1 lipca 2016r. w Gminie Miastkowo będą obowiązywały nowe ceny i stawki opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę, tj.:
a. cena za 1 m3 wody 2,60 zł + VAT,
b. stawka opłaty abonamentowej 2,55 zł + VAT.
 
Taryfy opłat zostały zatwierdzone na okres 1 roku, tj. od 01.07.2016r. do 30.06.2017r.


Ogłoszenie wyniku konkursu  na wsparcie realizacji zadania publicznego

[ 10-06-2016 ]
zdjecia
Urząd Gminy
Wójt Gminy Miastkowo informuje, że dnia 7 czerwca 2016 roku został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego, tytuł zadania: kolonie letnie z realizacją programów profilaktycznych.


Wielkogabaryty, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte opny

[ 01-06-2016 ]
zdjecia
Przypominamy, iż w miesiącu czerwcu na terenie Gminy Miastkowo będą odbierane wielkogabaryty, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz zużyte opony od mieszkańców nieruchomości zamieszkałych, zgodnie z harmonogramem odbierania odpadów na 2016r. Prosimy o wystawianie powyższych odpadów przed posesję. Odpady będą odbierane przez pracowników firmy Winpol s.c. L.Wiśniewski S. Wiśniewski od godziny 7.00.


Szlakiem Bibliotek i Muzeów w Łomży

[ 31-05-2016 ]
zdjecia 25 maja 2016r. Biblioteka Publiczna Gminy Miastkowo zorganizowała wycieczkę informacyjną pod hasłem: „Szlakiem Bibliotek i Muzeów w Łomży” dla trzecich klas Publicznego Gimnazjum w Miastkowie. W wycieczce wzięło udział 35 osób.


... 10 11 12 13 14 [ 15 ] 16 17 18 19 ...
baner odpady
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Copyright 2008-2017
Urząd Gminy Miastkowo