bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner spis rolny 2020
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady

Strzał w 10-tkę - zajęcia strzeleckie dla harcerzy z gminy Miastkowo

25/04/2019
Podlaski Instytut Rzeczpospolitej Suwerennej

Grupa nieformalna przy współpracy z Fundacją Sagittarius z inicjatywy sołtysa i radnego gminy Miastkowo Rafała Bąkowskiego w terminie 19.04.2019 – 14.06.2019 r. realizować będzie projekt pn. "Strzał w 10-tkę - zajęcia strzeleckie dla harcerzy z gminy Miastkowo". Projekt został dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

W projekcie udział weźmie 22 członków 7 drużyny harcerskiej działającej przy Szkole Podstawowej w Miastkowie. Projekt będzie polegał na realizacji 3 zadań: zajęć teoretycznych i praktycznych ze strzelectwa sportowego wraz z konkursem strzeleckim, spotkania z udziałem oficera Wojska Polskiego oraz spotkanie podsumowujące realizację projektu, gdzie między innymi wręczenie pucharów i okolicznościowych dyplomów dla uczestników projektu, na które to zaproszona zostanie cała społeczność gminy oraz jej władze samorządowe. Celem głównym projektu jest podniesienie umiejętności strzeleckich wśród 22 członków 7 drużyny harcerskiej i przygotowanie ich do zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety”.

Zajęcia teoretyczne będą odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. Zajęcia praktyczne oraz konkurs strzelecki na Strzelnicy Fort w Piątnicy.

Startujemy już w najbliższy piątek.