bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner spis rolny 2020
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady

Wyniki wyborów na Prezydenta RP w Gminie Miastkowo

29/06/2020

Przedstawiamy Państwu wyniki wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Gmine Miastkowo:

 

 Ob. 1Ob. 2Ob. 3Ob. 4RAZEM:
DUDA Andrzej Sebastian279319309451135873,72%
HOŁOWNIA Szymon Franciszek286331571799,72%
TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz305321331377,44%
BOSAK Krzysztof343122221095,92%
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin814512392,12%
BIEDROŃ Robert0921120,65%
ŻÓŁTEK Stanisław Józef101130,16%
PIOTROWSKI Mirosław Mariusz020020,11%
TANAJNO Paweł Jan110020,11%
JAKUBIAK Marek100010,05%
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz000000,00%

 

Frekwencja w naszej gminie wyniosła 55,58%