bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner spis powszechny 2021
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady

Dopłaty 2021 – zmiany - szkolenie online

08/03/2021

Drodzy rolnicy!

Zbliża się termin składania wniosków o dopłaty obszarowe. Chcemy was poinformować, że :

- w latach 2018-2020 rolnicy  zamiast wniosku o przyznanie płatności na dany rok mogli złożyć oświadczenie potwierdzające brak zmian w danym roku w porównaniu z rokiem poprzednim. Od 2021 roku nie ma możliwości złożenia oświadczenia. KAŻDY MUSI ZŁOŻYĆ E-WNIOSEK W WERSJI ELEKTRONICZNEJ poprzez aplikację eWniosekPlus

- od 2021 roku nie ma możliwości złożenia Wniosku o dopłaty bezpośrednie w wersji papierowej. Wszyscy rolnicy muszą złożyć wniosek na dopłaty 2021 tylko w wersji elektronicznej poprzez aplikację eWniosekPlus.

- w latach 2018-2020 rolnicy  zamiast wniosku o przyznanie płatności na dany rok mogli złożyć oświadczenie potwierdzające brak zmian w danym roku w porównaniu z rokiem poprzednim. Od 2021 roku nie ma możliwości złożenia oświadczenia.

W celu omówienia zmian dotyczących dopłat bezpośrednich w dniu 18 marca 2021 r Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego  w Łomży organizuje i zaprasza rolników  z terenu gminy Miastkowo na szkolenie on-line.  Każdy, kto chce wziąć udział w szkoleniu proszony jest o wysłanie swojego adresu e-mail do doradcy PZDR Łomża  na adres asledziewska@odr-szepietowo.pl do dnia 12 marca 2021. Po tym terminie każda zgłoszona osoba otrzyma link na który należy zalogować się 18 marca o godz.13 i uczestniczyć w szkoleniu.

Ponadto informujemy, iż profesjonalnie świadczymy usługi wypełniania wniosków o dopłaty bezpośrednie. Każdy, kto zechce skorzystać z naszej usługi proszony jest o kontakt telefoniczny pod nr 502 477 921 w celu ustalenia terminu wypełnienia wniosku OB.

Doradca:
A. Śledziewska

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Łomży