bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner spis powszechny 2021
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady

Informacja o programie dotacyjnym dla podlaskich organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych Podlaskie Lokalnie

31/08/2021

Nabór wniosków mikrodotacyjnych w ramach I Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych będzie trwać do przyszłego poniedziałku 6 września do godziny 23:59. Konkurs jest realizowany w ramach, objętej Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego, Inicjatywy Podlaskie Lokalnie.

W trakcie jego trwania podlaskie młode organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne mogą uzyskać mikrodotację w wysokości do 5000 zł na wsparcie lokalnej inicjatywy.

Projekt regrantingowy Podlaskie Lokalnie skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych oraz aktywnych społecznie mieszkańców województwa podlaskiego na realizację inicjatyw pożytecznych dla lokalnych społeczności, np. festyny, szkolenia, zajęcia dodatkowe dla dzieci, itd.

Operatorzy, czyli fundacja "Instytut Suwerennej" oraz spółdzielnia socjalna "Active Go" w Białymstoku zorganizują osiem konkursów regrantingowych do końca 2023 roku w łącznej kwocie ok. 1 200 000 zł dotyczących dwóch zakresów tematycznych:

 

  1. Wsparcie Inicjatyw Lokalnych;
  2. Rozwój Instytucjonalny Młodych Organizacji Pozarządowych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom aktywnych społecznie mieszkańców woj. podlaskiego, zorganizowaliśmy szkolenie, w którym przedstawiamy założenia projektu oraz wyjaśniamy najważniejsze kwestie dotyczące składania wniosku:

https://podlaskielokalnie.pl/szkolenie-skladanie-wniosku-w-konkursie/

Wniosek należy złożyć w formie on-line przy pomocy Generatora Wniosków dostępnego na stronie www.podlaskielokalnie.pl . Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie projektu w zakładce Dokumenty.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu oraz jego profilu na Facebooku www.facebook.com/PodlaskieLokalnieNOWEFIO żeby być na bieżąco z informacjami na jego temat.

 

Projekt Podlaskie Lokalnie dofinansowano przez NIW-CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego.