bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
Centralna Baza Emisyjności Budynków
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
Turystyka

Konkurs „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”. Trwa nabór zgłoszeń

27/12/2021

Konkurs ma na celu aktywizację społeczności wiejskich do działań wzmacniających wspólnotę mieszkańców oraz korzystnie wpływających na poprawę warunków życia na wsi.

Jest skierowany do wszystkich sołectw, które w latach 2010 - 2021 realizowały projekty finansowane ze środków wyodrębnionych w ramach funduszu sołeckiego lub, w którym fundusz sołecki stanowił wkład własny.

Warunkiem uczestnictwa w kolejnej edycji jest złożenie dokumentów zgłoszeniowych przez sołtysa w terminie: do 21 stycznia 2022 r. osobiście lub pocztą tradycyjną.

Zwycięzca I miejsca w etapie wojewódzkim zostanie zgłoszony do finału ogólnopolskiego, w którym laureaci otrzymują nagrody pieniężne a zwycięzca dodatkowo statuetkę tzw. „Sołecką Nike”.

Szczegółowych informacji udziela Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich UMWP, e-mail: rolnictwo@wrotapodlasia.pl oraz pod numerem telefonu (85) 66 54 215 Materiały w wersji do pobrania znajdą Państwo na portalu informacyjnym:

https://www.wrotapodlasia.pl/pl/rolnictwo/wiadomosci/konferencje_i_szkolenia/konkurs-fundusz-solecki--najlepsza-inicjatywa--trwa-nabor-zgloszen.html

 

źródło: Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich UMWP

fot.: Kamil Timoszuk