bip   bip OPS     
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca

Warsztaty LEGO w GOKu w Miastkowie

15/07/2022
zdjecie główne

Jakie korzyści płyną z zabawy klockami? Dlaczego budowanie z klocków to doskonały trening dla dziecięcego mózgu, fantastyczna pomoc w nauce i jeden z lepszych sposobów na uwolnienie kreatywności?

O tym wszystkim możecie się przekonać już w najbliższy wtorek 19.07.2022r w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie. Zapraszamy do zapisów na warsztaty budowania z klocków lego pod nr. tel 86 217 44 99.

Organizowane będą 3 grupy. Grupa I – godz.10.00, grupa II – godz.12.00, grupa III – godz.14.00. Ilość miejsc ograniczona. Udział bezpłatny.

Budowanie z klocków fantastycznie rozwija wyobraźnię i chęć do poznawania świata dzieci w każdym wieku. Klocki uczą cierpliwości i wytrwałości – dziecko uczy się, że budowa czegoś to proces, w który trzeba włożyć trochę wysiłku, że nic się nie dzieje samo. Klocki to takze fantastyczny sposób na wyciszenie się po długim i pełnym różnych aktywności dniu. Wspólne budowanie rozwija umiejętności komunikacyjne, wzmacnia poczucie własnej wartości. Dziecko widzi u siebie ogromną moc sprawczości. A łączenie ze sobą małych elementów znakomicie przygotowuje dzieci do sprawnego poruszania się w świecie dorosłych.

 PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ GMINĘ MIASTKOWO

zdjęcie do artykułu