bip   bip OPS     
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca

WARSZTATY LEGO

25/07/2023
zdjecie główne
Jakie korzyści płyną z zabawy klockami? Dlaczego budowanie z klocków to doskonały trening dla dziecięcego mózgu, fantastyczna pomoc w nauce i jeden z lepszych sposobów na uwolnienie kreatywności? O tym wszystkim możecie się przekonać już w najbliższy czwartek 27.07.2022r w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie.
Zapraszamy do zapisów na warsztaty budowania z klocków lego pod nr. tel 86 217 44 99.
Organizowane będą 2 grupy. Grupa I – godz.10.00, grupa II – godz.11.15. Ilość miejsc ograniczona. Udział bezpłatny. Możliwość udziału w obu grupach oraz zapisu na miejscu w dniu warsztatów.
Budowanie z klocków fantastycznie rozwija wyobraźnię i chęć do poznawania świata dzieci w każdym wieku. Klocki uczą cierpliwości i wytrwałości – dziecko uczy się, że budowa czegoś to proces, w który trzeba włożyć trochę wysiłku, że nic się nie dzieje samo. Klocki to także fantastyczny sposób na wyciszenie się po długim i pełnym różnych aktywności dniu. Wspólne budowanie rozwija umiejętności komunikacyjne, wzmacnia poczucie własnej wartości. Dziecko widzi u siebie ogromną moc sprawczości. A łączenie ze sobą małych elementów znakomicie przygotowuje dzieci do sprawnego poruszania się w świecie dorosłych.
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ GMINĘ MIASTKOWO