bip   bip OPS     
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca

Komunikat od Posterunku Policji w Śniadowie

03/10/2023
zdjecie główne

Szanowni Mieszkańcy Miastkowa,

Posterunek Policji w Śniadowie pragnie przekazać istotne informacje dotyczące działań, które będą realizowane na terenie miejscowości Miastkowo w ramach Planu Działania Priorytetowego w okresie od 01 października 2023 roku do 31 marca 2024 roku. Celem tych przedsięwzięć jest poprawa bezpieczeństwa oraz komfortu życia naszych mieszkańców.

Główne aspekty Planu Działania Priorytetowego obejmują:

  1. Częste Patrole Policji: Nasze funkcjonariusze będą prowadzić częste patrole po terenie placu zabaw, który znajduje się w sąsiedztwie Gminnego Ośrodka Kultury w Miastkowie przy ul. Łomżyńskiej 25. Będziemy dbać o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i dorosłym korzystającym z tej przestrzeni.

  2. Reagowanie na sytuacje niezgodne z prawem: Posterunek Policji w Śniadowie zobowiązuje się do błyskawicznego reagowania na wszelkie sytuacje niezgodne z prawem, które mogą występować w danym rejonie Miastkowa. Nasze działania będą skierowane na zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom.

Chcemy podkreślić, że współpraca z lokalną społecznością jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego też zachęcamy mieszkańców Miastkowa do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu bezpiecznego otoczenia. Jeśli zauważycie jakiekolwiek nieprawidłowości lub sytuacje wymagające interwencji, prosimy o niezwłoczne kontaktowanie się z Posterunkiem Policji w Śniadowie.

Wspólnymi siłami możemy uczynić Miastkowo jeszcze bezpieczniejszym i przyjazniejszym miejscem do życia. Działania Planu Działania Priorytetowego mają na celu wspieranie naszej społeczności i tworzenie lepszej przyszłości dla wszystkich.

Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie.