bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner spis rolny 2020
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady

Spotkanie "Tu żyję, to znam, tu działam" -wtorek 14 maja 2019, godz.19.00 GOK

10/05/2019

„Tu żyję, to znam, tu działam”, czyli mieszkańcy gmin Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna wspólnie tworzą książkę o swoim środowisku.

 
Młody człowieku z gminy Miastkowo!
 
Jeśli masz chwilę czasu i trochę ochoty, by pobawić się słowem i obrazem, mamy dla Ciebie propozycję. Ruszamy z krótkimi warsztatami dziennikarsko-fotograficzno-plastycznymi (5 spotkań po 90 min.), w czasie których będziesz mógł zainspirować się do twórczych działań i zostać autorem tekstu, zdjęcia lub pracy plastycznej. Najlepsze pomysły będą nagrodzone, a do tego będą wykorzystane w książce promującej gminy Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna – książce, która jeszcze w tym roku trafi do rąk Twoich i Twoich najbliższych!
 
Warsztaty choć trochę przybliżą Ci proponowaną tematykę i będziesz mógł poznać wydawcę, a jeśli masz własne prace i pomysły… może zabłyśniesz w przyszłości jako autor?
 
Zainteresowany? Jeśli tak, zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek 14 maja o godz. 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie, ul. Łomżyńska 25/1.
 
Projekt skierowany jest do osób między 18 a 35 rokiem życia zamieszkałych na terenie jednej z gmin: Łomża, Piątnica, Śniadowo, Miastkowo i Wizna.
 
Jeśli pomysł Ci się podoba, ale nie możesz w tym czasie przyjść, zapraszamy do kontaktu z: Dorotą Flaga, tel. 602288908.
 
 
Projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
 
--------------------
 
 
Jeśli Państwo umieszczą informację o tym projekcie na swoich stornach, będę wdzięczna za maila z linkiem do tekstu (oczywiście jeśli to nie będzie kłopot i jeśli znajdą Państwo na to czas).
 
Pozdrawiam serdecznie,
 
Dorota Flaga
Wiceprezes Fundacji EKOSTER
www.ekoster.org tel. 602288908