bip   bip OPS     
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca

Program "Czyste powietrze"

23/07/2024

Od 1 sierpnia przerwa w wydawaniu przez gminę zaświadczeń o dochodach z gospodarstwa rolnego do Programu "Czyste powietrze"

 

Wójt Gminy na obchodach Święta Policji 2024

23/07/2024

Wójt Gminy Miastkowo Rafał Bąkowski uczestniczył w obchodach Święta Policji, podczas którego 66 funkcjonariuzy i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymało awanse i odznaczenia.
Wydarzenie rozpoczęło się mszą św. w Kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP, a kontynuowane było w ...

BON ENERGETYCZNY

18/07/2024

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY BONU ENERGETYCZNEGO DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

ZAPROSZENIE NA STAND UP

17/07/2024

Gminny Ośrodek Kultury w Miastkowie serdecznie zaprasza 21 lipca w niedzielę na godz. 18.00 na program rozrywkowy  "Balon Tolerancji", z którego dowiecie się, jak wygląda świat widziany oczami niedojrzałej kobiety w dojrzałym wieku. Artystka podzieli sie z wami swoimi, jedynie słusznymi poglądami, k...

Pamiętajmy, by w gorące dni zapewnić ochronę zwierzętom, które znajdują się pod naszą opieką.

12/07/2024

Każdy właściciel, zarówno zwierząt domowych, jak i gospodarskich, ma obowiązek zapewnić im odpowiednią ochronę przed wysokimi temperaturami. W przypadku zwierząt domowych, by wysokie temperatury stały się dla nich znośniejsze, należy stosować się do kilku zasad:

Komunikat dotyczący obsługi wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju  napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej w II turze naboru wniosków w 2024 r.

09/07/2024

Wszystkim producentom rolnym przypominamy o możliwości składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej od 1 sierpnia 2024 r. do 2 września 2024 r.

Gminny Ośrodek Kultury w Miastkowie częścią Podlaskiej Oktawy Kultur

05/07/2024

Podlaska Oktawa Kultur to festiwal, który zrodził się na Podlasiu z fascynacji wielokulturowością regionu. Ta różnorodność zainspirowała Podlaski Instytut Kultury do stworzenia festiwalu, na którym kultura mniejszości tradycyjnie zamieszkujących Podlasie zostałaby zjednoczona ponownie na jednej scen...

Badania ankietowe w gospodarstwach rolnych - lipiec 2024

04/07/2024

W terminie od 15 do 31 czerwca 2024 roku realizowane jest badanie Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym. Zbierane są w nim subiektywne oceny rolników dotyczące aktualnej i przewidywanej ogólnej sytuacji gospodarstw rolnych, a także opłacalności produkcji rolnej.

VI Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

04/07/2024

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku zaprasza do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero - recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”.

Konkurs na wsparcie inicjatyw lokalnych - Podlaskie Lokalnie

03/07/2024

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego? Masz ciekawy pomysł, ale nie masz środków na jego realizację? Jest możliwość pozyskania funduszy! Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie - Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyj...

Loading...
Ładowanie strony ...