bip  
  
Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner spis rolny 2020
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
zdjecie

Ograniczenie ilości kursów wykonywanych przez PKS Nova S.A

02/04/2020

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, który spowodował drastyczny spadek liczby pasażerów korzystających z usług przewozowych.

zdjecie

UWAGA!

30/03/2020

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że konserwatorzy nie będą odczytywać wodomierzy u odbiorców wody do odwołania.

zdjecie

Informacja dot. zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

26/03/2020

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym dotyczącym rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w gminie Miastkowo odbywać się bedzie przez złożenie wymaganych dokumentów...

zdjecie

Aplikacja "Kwarantanna Domowa"

26/03/2020

Wysłanie zdjęcia zamiast wizyty policjantów. Jesteś objęty kwarantanną domową? zainstaluj na swoim telefonie specjalną aplikację ministerstwa cyfryzacji

zdjecie

Telefon do Seniora

26/03/2020

Wójt Gminy Miastkowo zaprasza do udziału w akcji "Telefon do Seniora". Jeśli jesteś osobą powyżej 65 roku życia i nie posiadasz rodziny lub masz utrudniony kontakt z ewentualnym opiekunem zadzwoń do Ośrodka Pomocy Społecznej w Miastkowie od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15 pod nr tel. 86 ...

zdjecie

KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY MIASTKOWO

24/03/2020

Odwołanie XI Sesji Rady Gminy Miastkowo zwołanej na dzień 31 marca 2020 r.

 

 

 

 

 

zdjecie

Drodzy Mieszkańcy

23/03/2020

W tych trudnych czasach epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, mówimy wspólnym, silnym głosem ponad wszelkimi podziałami po to, by po raz kolejny przypomnieć, że najważniejszym co wszyscy musimy zrobić, jest pozostanie w naszych domach i wychodzenie z nich tylko wtedy, gdy to absolutnie konieczne.

zdjecie

Informacja dla pacjenta bezobjawowego po kontakcie z osobą z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2

20/03/2020

Na podstawie zgłoszonych przez Panią/ Pana dolegliwości obecnie nie ustalono wskazań do rozpoczęcia diagnostyki w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

zdjecie

Komunikat Powiatowego Lekarza Weterynarii  w Łomży

19/03/2020

W związku z występowaniem enzootycznej białaczki bydła na terytorium Polski, proszę podjąć działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się tej choroby w stadzie bydła: