Oficjalna strona Gminy Miastkowo
SMS do mieszkańca
baner odpady
baner e-pit
baner mapa gminy
baner internet
folder
sala gok
cu
wrota podlasia
sasiedzi
baner ugmiastkowo
baner krus
baner mikroporady
zdjecie

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną- GOK

21/11/2019
Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną.
Święta Bożego Narodzenia to magia, polegająca na niepowtarzalnej atmosferze, która im towarzyszy ,wówczas wspólnie, całymi rodzinami przygotowujemy oryginalne ozdoby. Korzystając z tej okazji chcielibyśmy zaprosić uczniów naszych szkół do udziału w konkurs...
zdjecie

Zmiany w przepisach dotyczących opłat za odpady komunalne

08/11/2019

Informujemy, iż 6 września 2019r. weszły w życie przepisy ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. nowelizującej ustawę o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

zdjecie

Zaproszenie na Koncert "Bóg, Honor, Ojczyzna",-GOK

07/11/2019

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na KONCERT POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ " BÓG, HONOR, OJCZYZNA", który odbędzie się w dniu 10 listopada 2019 r od godz. 16.30 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Miastkowie. 

 
 
 
 
 
zdjecie

Apel łomżyńskich strażaków

04/11/2019

W związku z rozpoczętym okresem grzewczym łomżyńscy strażacy przestrzegają przed niewłaściwym użytkowaniem oraz pozostawianiem bez dozoru urządzeń grzewczych.

zdjecie

Rolniku skorzystaj z rehabilitacji leczniczej w KRUS

30/10/2019

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prowadzi rehabilitację leczniczą dla rolników, której głównym celem jest zapobieganie inwalidztwu lub ograniczenie stopnia upośledzenia zdolności do pracy. Rehabilitacja realizowana jest w formie 21-dniowych turnusów, w ścisłym powiązaniu z prowadzonym lecze...

zdjecie

Nieodpłatne poradnictwo bliżej obywatela

30/10/2019

Starostwo Powiatowe w Łomży i Stowarzyszenie Wspierania Poradnictwa Obywatelskiego w Łomży zapraszają mieszkańców Gminy Miastkowo na spotkanie z doradcami z Punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Stowarzyszenie prowadzi ten Punkt na podstawie umowy z Powiatem Łomżyńskim.

zdjecie

I ŁOMŻYŃSKI KONGRES ROLNICTWA EKOLOGICZNEGO

25/10/2019

Szanowni Państwo,

nie ulega wątpliwości, że jako konsumenci znaleźliśmy się w miejscu, w którym nie tylko ze względu na modę, ale przede wszystkim ze względów zdrowotnych, wracamy do korzeni, do natury – w niej słusznie upatrując źródła zdrowia i życia. Rolnictwo ekologiczne generuje wiele korzyści, ...

zdjecie

Noc w Bibliotece Publicznej w Miastkowie

21/10/2019

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej ...

zdjecie

Usuwanie foli rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

17/10/2019

Szanowni Rolnicy,

Gmina Miastkowo zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

zdjecie

Zaproszenie na NOC Bibliotek

15/10/2019

Biblioteka Publiczna Gminy Miastkowo zaprasza na NOC Bibliotek dnia 18 października 2019. Początek o godz.17.00. W programie m.in.: