logo Miastkowo  
Rada Gminy Sesje Online

II Sesja Rady Gminy




Harmonogram sesji:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Informacja o protokole z poprzedniej sesji .
  3. Informacja Wójta Gminy z działalności między sesjami oraz realizacja uchwał Rady Gminy podjętych na poprzedniej sesji.
  4. Informacja na temat wyników egzaminów końcowych gimnazjalistów w roku szkolnym 2017/2018.
  5. Sprawozdanie z realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2017/2018.
  6.  Podjęcie uchwał w sprawie  powołania stałych Komisji Rady Gminy.
  7. Rozpatrzenie stawek podatku rolnego i leśnego na 2019 r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2019 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych na 2019 r.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2018 r.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2019 r.  
  12. Informacja o wynikach analizy oświadczeń majątkowych przeprowadzonej przez
  13. uprawnione podmioty.
  14. Interpelacje i zapytania radnych.
  15. Wolne wnioski.

Obecność radnych na sesji:

  1. Bąkowski Rafał
  2. Brzostek Marek
  3. Brzostek Teresa
  4. Ciecierski Andrzej
  5. Grużewski Paweł
  6. Iwaniak Łukasz
  7. Kamienowski Sławomir
  8. Klimek Tomasz
  9. Lachowski Sławomir
  10. Pawelczyk Danuta
  11. Przychodzień Jan
  12. Rupacz Henryk
  13. Wilk Bożena
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Zaremba Patrycja

Głosowania


Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej

Za
 100%
Przeciw
 -%
Wstrzymali się
 -%
Głosowanie imienne:
ZaPrzeciwWstrzymali się
  1. Bąkowski Rafał
  2. Klimek Tomasz
  3. Wilk Bożena
  4. Przychodzień Jan
  5. Ciecierski Andrzej
  6. Brzostek Teresa
  7. Grużewski Paweł
  8. Rupacz Henryk
  9. Lachowski Sławomir
  10. Zaremba Patrycja
  11. Brzostek Marek
  12. Pawelczyk Danuta
  13. Iwaniak Łukasz
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Kamienowski Sławomir

      Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Budżetowej

      Za
       100%
      Przeciw
       -%
      Wstrzymali się
       -%
      Głosowanie imienne:
      ZaPrzeciwWstrzymali się
      1. Zaremba Patrycja
      2. Brzostek Teresa
      3. Rupacz Henryk
      4. Lachowski Sławomir
      5. Brzostek Marek
      6. Grużewski Paweł
      7. Klimek Tomasz
      8. Kamienowski Sławomir
      9. Iwaniak Łukasz
      10. Bąkowski Rafał
      11. Zajączkowska Danuta
      12. Wilk Bożena
      13. Pawelczyk Danuta
      14. Przychodzień Jan
      15. Ciecierski Andrzej

          Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Rolnictwa, Rozwoju Gospodarczego, Kultury i Sportu

          Za
           100%
          Przeciw
           -%
          Wstrzymali się
           -%
          Głosowanie imienne:
          ZaPrzeciwWstrzymali się
          1. Kamienowski Sławomir
          2. Ciecierski Andrzej
          3. Klimek Tomasz
          4. Wilk Bożena
          5. Bąkowski Rafał
          6. Przychodzień Jan
          7. Brzostek Teresa
          8. Zajączkowska Danuta
          9. Zaremba Patrycja
          10. Pawelczyk Danuta
          11. Brzostek Marek
          12. Rupacz Henryk
          13. Grużewski Paweł
          14. Iwaniak Łukasz
          15. Lachowski Sławomir

              Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji skarg wniosków i petycji

              Za
               100%
              Przeciw
               -%
              Wstrzymali się
               -%
              Głosowanie imienne:
              ZaPrzeciwWstrzymali się
              1. Pawelczyk Danuta
              2. Bąkowski Rafał
              3. Zajączkowska Danuta
              4. Kamienowski Sławomir
              5. Przychodzień Jan
              6. Zaremba Patrycja
              7. Brzostek Marek
              8. Brzostek Teresa
              9. Klimek Tomasz
              10. Ciecierski Andrzej
              11. Wilk Bożena
              12. Grużewski Paweł
              13. Iwaniak Łukasz
              14. Rupacz Henryk
              15. Lachowski Sławomir

                  Rozpatrzenie stawek podatku leśnego na 2019 r.

                  Za
                   93.3%
                  Przeciw
                   6.7%
                  Wstrzymali się
                   -%
                  Głosowanie imienne:
                  ZaPrzeciwWstrzymali się
                  1. Brzostek Teresa
                  2. Klimek Tomasz
                  3. Kamienowski Sławomir
                  4. Zajączkowska Danuta
                  5. Brzostek Marek
                  6. Grużewski Paweł
                  7. Bąkowski Rafał
                  8. Przychodzień Jan
                  9. Wilk Bożena
                  10. Zaremba Patrycja
                  11. Ciecierski Andrzej
                  12. Rupacz Henryk
                  13. Lachowski Sławomir
                  14. Pawelczyk Danuta
                  1. Iwaniak Łukasz

                    Rozpatrzenie stawek podatku rolnego na 2019 r.

                    Za
                     93.3%
                    Przeciw
                     -%
                    Wstrzymali się
                     6.7%
                    Głosowanie imienne:
                    ZaPrzeciwWstrzymali się
                    1. Zajączkowska Danuta
                    2. Kamienowski Sławomir
                    3. Klimek Tomasz
                    4. Bąkowski Rafał
                    5. Brzostek Teresa
                    6. Zaremba Patrycja
                    7. Brzostek Marek
                    8. Grużewski Paweł
                    9. Pawelczyk Danuta
                    10. Lachowski Sławomir
                    11. Rupacz Henryk
                    12. Ciecierski Andrzej
                    13. Wilk Bożena
                    14. Przychodzień Jan
                      1. Iwaniak Łukasz

                      Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na 2019 rok.

                      Za
                       100%
                      Przeciw
                       -%
                      Wstrzymali się
                       -%
                      Głosowanie imienne:
                      ZaPrzeciwWstrzymali się
                      1. Klimek Tomasz
                      2. Brzostek Marek
                      3. Kamienowski Sławomir
                      4. Zaremba Patrycja
                      5. Brzostek Teresa
                      6. Pawelczyk Danuta
                      7. Wilk Bożena
                      8. Grużewski Paweł
                      9. Bąkowski Rafał
                      10. Ciecierski Andrzej
                      11. Iwaniak Łukasz
                      12. Lachowski Sławomir
                      13. Zajączkowska Danuta
                      14. Rupacz Henryk
                      15. Przychodzień Jan

                          Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych na 2019 r.

                          Za
                           100%
                          Przeciw
                           -%
                          Wstrzymali się
                           -%
                          Głosowanie imienne:
                          ZaPrzeciwWstrzymali się
                          1. Wilk Bożena
                          2. Kamienowski Sławomir
                          3. Brzostek Marek
                          4. Ciecierski Andrzej
                          5. Bąkowski Rafał
                          6. Brzostek Teresa
                          7. Grużewski Paweł
                          8. Zajączkowska Danuta
                          9. Zaremba Patrycja
                          10. Iwaniak Łukasz
                          11. Klimek Tomasz
                          12. Pawelczyk Danuta
                          13. Lachowski Sławomir
                          14. Rupacz Henryk
                          15. Przychodzień Jan

                              Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2018 r.

                              Za
                               100%
                              Przeciw
                               -%
                              Wstrzymali się
                               -%
                              Głosowanie imienne:
                              ZaPrzeciwWstrzymali się
                              1. Kamienowski Sławomir
                              2. Bąkowski Rafał
                              3. Brzostek Marek
                              4. Zaremba Patrycja
                              5. Wilk Bożena
                              6. Brzostek Teresa
                              7. Grużewski Paweł
                              8. Pawelczyk Danuta
                              9. Klimek Tomasz
                              10. Lachowski Sławomir
                              11. Zajączkowska Danuta
                              12. Rupacz Henryk
                              13. Iwaniak Łukasz
                              14. Ciecierski Andrzej
                              15. Przychodzień Jan

                                  Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2019 r.

                                  Za
                                   100%
                                  Przeciw
                                   -%
                                  Wstrzymali się
                                   -%
                                  Głosowanie imienne:
                                  ZaPrzeciwWstrzymali się
                                  1. Kamienowski Sławomir
                                  2. Brzostek Marek
                                  3. Zaremba Patrycja
                                  4. Ciecierski Andrzej
                                  5. Grużewski Paweł
                                  6. Wilk Bożena
                                  7. Bąkowski Rafał
                                  8. Zajączkowska Danuta
                                  9. Brzostek Teresa
                                  10. Przychodzień Jan
                                  11. Klimek Tomasz
                                  12. Pawelczyk Danuta
                                  13. Rupacz Henryk
                                  14. Lachowski Sławomir
                                  15. Iwaniak Łukasz
                                      Wyświetleń: 1 206