logo Miastkowo  
Rada Gminy Sesje Online

VIII Sesja Rady Gminy




Harmonogram sesji:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Informacja o protokole z poprzedniej sesji .
  3. Informacja Wójta Gminy z działalności między sesjami oraz realizacja uchwał Rady Gminy podjętych na poprzedniej sesji.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
  5. Sprawozdanie z realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2018/2019.
  6. Rozpatrzenie stawek podatku rolnego i leśnego na 2020 r.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie określenia rocznych stawek podatku od środków transportowych na 2020 r.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość dodatków i innych składników wynagrodzenia dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Miastkowo.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2020 rok.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Miastkowo do wykonywania działalności w zakresie telekomunikacji.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zapewnienia wspólnej obsługi jednostkom organizacyjnym gminy zaliczanym do sektora finansów publicznych.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2020 - 2022.
  14. Informacja o wynikach analizy oświadczeń o stanie majątkowym przeprowadzonej przez uprawnione podmioty.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wolne wnioski.

Obecność radnych na sesji:

  1. Bąkowski Rafał
  2. Brzostek Marek
  3. Brzostek Teresa
  4. Ciecierski Andrzej
  5. Grużewski Paweł
  6. Iwaniak Łukasz
  7. Kamienowski Sławomir
  8. Klimek Tomasz
  9. Lachowski Sławomir
  10. Pawelczyk Danuta
  11. Przychodzień Jan
  12. Rupacz Henryk
  13. Wilk Bożena
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Zaremba Patrycja

Głosowania


Podjęcie decyzji w sprawie ustalenia stawki podatku rolnego na 2020 r.

Za
 100%
Przeciw
 -%
Wstrzymali się
 -%
Głosowanie imienne:
ZaPrzeciwWstrzymali się
  1. Bąkowski Rafał
  2. Brzostek Marek
  3. Brzostek Teresa
  4. Ciecierski Andrzej
  5. Grużewski Paweł
  6. Iwaniak Łukasz
  7. Kamienowski Sławomir
  8. Klimek Tomasz
  9. Lachowski Sławomir
  10. Pawelczyk Danuta
  11. Przychodzień Jan
  12. Rupacz Henryk
  13. Wilk Bożena
  14. Zajączkowska Danuta
  15. Zaremba Patrycja

      Podjęcie decyzji w sprawie ustalenia stawki podatku leśnego na 2020 r.

      Za
       100%
      Przeciw
       -%
      Wstrzymali się
       -%
      Głosowanie imienne:
      ZaPrzeciwWstrzymali się
      1. Bąkowski Rafał
      2. Brzostek Marek
      3. Brzostek Teresa
      4. Ciecierski Andrzej
      5. Grużewski Paweł
      6. Iwaniak Łukasz
      7. Kamienowski Sławomir
      8. Klimek Tomasz
      9. Lachowski Sławomir
      10. Pawelczyk Danuta
      11. Przychodzień Jan
      12. Rupacz Henryk
      13. Wilk Bożena
      14. Zajączkowska Danuta
      15. Zaremba Patrycja

          Podjęcie uchwały w sprawie określenia rocznych stawek podatku od środków transportowych na 2020 r.

          Za
           100%
          Przeciw
           -%
          Wstrzymali się
           -%
          Głosowanie imienne:
          ZaPrzeciwWstrzymali się
          1. Bąkowski Rafał
          2. Brzostek Marek
          3. Brzostek Teresa
          4. Ciecierski Andrzej
          5. Grużewski Paweł
          6. Iwaniak Łukasz
          7. Kamienowski Sławomir
          8. Klimek Tomasz
          9. Lachowski Sławomir
          10. Pawelczyk Danuta
          11. Przychodzień Jan
          12. Rupacz Henryk
          13. Wilk Bożena
          14. Zajączkowska Danuta
          15. Zaremba Patrycja

              Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok.

              Za
               100%
              Przeciw
               -%
              Wstrzymali się
               -%
              Głosowanie imienne:
              ZaPrzeciwWstrzymali się
              1. Bąkowski Rafał
              2. Brzostek Marek
              3. Brzostek Teresa
              4. Ciecierski Andrzej
              5. Grużewski Paweł
              6. Iwaniak Łukasz
              7. Kamienowski Sławomir
              8. Klimek Tomasz
              9. Lachowski Sławomir
              10. Pawelczyk Danuta
              11. Przychodzień Jan
              12. Rupacz Henryk
              13. Wilk Bożena
              14. Zajączkowska Danuta
              15. Zaremba Patrycja

                  Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość dodatków i innych składników wynagrodzenia dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Miastkowo.

                  Za
                   100%
                  Przeciw
                   -%
                  Wstrzymali się
                   -%
                  Głosowanie imienne:
                  ZaPrzeciwWstrzymali się
                  1. Bąkowski Rafał
                  2. Brzostek Marek
                  3. Brzostek Teresa
                  4. Ciecierski Andrzej
                  5. Grużewski Paweł
                  6. Iwaniak Łukasz
                  7. Kamienowski Sławomir
                  8. Klimek Tomasz
                  9. Lachowski Sławomir
                  10. Pawelczyk Danuta
                  11. Przychodzień Jan
                  12. Rupacz Henryk
                  13. Wilk Bożena
                  14. Zajączkowska Danuta
                  15. Zaremba Patrycja

                      Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Miastkowo z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami na 2020 rok.

                      Za
                       86.7%
                      Przeciw
                       13.3%
                      Wstrzymali się
                       -%
                      Głosowanie imienne:
                      ZaPrzeciwWstrzymali się
                      1. Bąkowski Rafał
                      2. Brzostek Marek
                      3. Brzostek Teresa
                      4. Ciecierski Andrzej
                      5. Grużewski Paweł
                      6. Kamienowski Sławomir
                      7. Klimek Tomasz
                      8. Lachowski Sławomir
                      9. Pawelczyk Danuta
                      10. Rupacz Henryk
                      11. Wilk Bożena
                      12. Zajączkowska Danuta
                      13. Zaremba Patrycja
                      1. Iwaniak Łukasz
                      2. Przychodzień Jan

                        Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Gminy Miastkowo do wykonywania działalności w zakresie telekomunikacji.

                        Za
                         93.3%
                        Przeciw
                         -%
                        Wstrzymali się
                         6.7%
                        Głosowanie imienne:
                        ZaPrzeciwWstrzymali się
                        1. Bąkowski Rafał
                        2. Brzostek Marek
                        3. Brzostek Teresa
                        4. Ciecierski Andrzej
                        5. Grużewski Paweł
                        6. Kamienowski Sławomir
                        7. Klimek Tomasz
                        8. Lachowski Sławomir
                        9. Pawelczyk Danuta
                        10. Przychodzień Jan
                        11. Rupacz Henryk
                        12. Wilk Bożena
                        13. Zajączkowska Danuta
                        14. Zaremba Patrycja
                          1. Iwaniak Łukasz

                          Podjęcie uchwały w sprawie zapewnienia wspólnej obsługi jednostkom organizacyjnym gminy zaliczanym do sektora finansów publicznych.

                          Za
                           100%
                          Przeciw
                           -%
                          Wstrzymali się
                           -%
                          Głosowanie imienne:
                          ZaPrzeciwWstrzymali się
                          1. Bąkowski Rafał
                          2. Brzostek Marek
                          3. Brzostek Teresa
                          4. Ciecierski Andrzej
                          5. Grużewski Paweł
                          6. Iwaniak Łukasz
                          7. Kamienowski Sławomir
                          8. Klimek Tomasz
                          9. Lachowski Sławomir
                          10. Pawelczyk Danuta
                          11. Przychodzień Jan
                          12. Rupacz Henryk
                          13. Wilk Bożena
                          14. Zajączkowska Danuta
                          15. Zaremba Patrycja

                              Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2020 - 2022.

                              Za
                               100%
                              Przeciw
                               -%
                              Wstrzymali się
                               -%
                              Głosowanie imienne:
                              ZaPrzeciwWstrzymali się
                              1. Bąkowski Rafał
                              2. Brzostek Marek
                              3. Brzostek Teresa
                              4. Ciecierski Andrzej
                              5. Grużewski Paweł
                              6. Iwaniak Łukasz
                              7. Kamienowski Sławomir
                              8. Klimek Tomasz
                              9. Lachowski Sławomir
                              10. Pawelczyk Danuta
                              11. Przychodzień Jan
                              12. Rupacz Henryk
                              13. Wilk Bożena
                              14. Zajączkowska Danuta
                              15. Zaremba Patrycja

                                  Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Podlaskiemu.

                                  Za
                                   100%
                                  Przeciw
                                   -%
                                  Wstrzymali się
                                   -%
                                  Głosowanie imienne:
                                  ZaPrzeciwWstrzymali się
                                  1. Bąkowski Rafał
                                  2. Brzostek Marek
                                  3. Brzostek Teresa
                                  4. Ciecierski Andrzej
                                  5. Grużewski Paweł
                                  6. Iwaniak Łukasz
                                  7. Kamienowski Sławomir
                                  8. Klimek Tomasz
                                  9. Lachowski Sławomir
                                  10. Pawelczyk Danuta
                                  11. Przychodzień Jan
                                  12. Rupacz Henryk
                                  13. Wilk Bożena
                                  14. Zajączkowska Danuta
                                  15. Zaremba Patrycja
                                      Wyświetleń: 1 321